Dzieci… temat – rzeka. Ilu rodziców, tyle przeżyć, opinii, wydarzeń, a jeszcze więcej – wzruszeń i niespodzianek. Która mama, który tata nie pamięta radości przygotowań do pojawienia się nowego członka rodziny, pierwszych chwil z maluszkiem, pierwszych zabaw, pierwszych kroków i słów?

A potem – szalonego tempa, w jakim nagle zaczęła biec codzienność? Niezależnie od tego, na jakim etapie rodzicielstwa jesteś (i czy w ogóle), zapraszamy Cię do serwisu, w którym znajdziesz artykuły dotyczące dziecięcej codzienności: od przygotowań, poprzez wybór pierwszych zabawek czy mebli, po rozważania dotyczące zdrowego odżywiania ucznia.

Dziecięcy świat oczywiście nie ogranicza się do tematów, jakie tu poruszamy, ale chyba nie ma rodziców, którzy nie zastanawialiby się, jak przygotować pokój dla swojego malucha, jakie zabawki dla niego wybrać lub czym się kierować przy wyborze ubranek.

Ponieważ jednym z głównych składników rodzicielstwa jest dokonywanie wyborów, poszukiwanie i pytanie, zapraszamy Cię do wyrażania własnych opinii i zadawania pytań. Rozwiązanie, które wydaje Ci się niemożliwe, może się przydać innym rodzicom czy opiekunom.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *